AE Symbol
Європейська Дія
Рух за вільну Європу
Twitter RSS

Ласкаво просимо до Європейської Дії!

D
E
F
E
I
S
FI
Ee
B
Hu
R
U
BY
U
DK
«« « 9 10 11 12 » »»

Німецька мова в Америці

Цю промову, спочатку німецькою мовою, було виголошено в Нью-Йорку 9 січня 1897 відомим американським німцем Карлом Шурцем з нагоди 50-ї річниці "Liederkranz" (буквально – "Пісенний віночок"), німецького співочого суспільства. Шурц, ліберальний демократ, брав участь в Революції 1848 року в Німеччині і вимушений був втекти зі своєї батьківщини в 1852 році. У Америці він став міністром внутрішніх справ в адміністрації президента Резерфорда Хейза, послом в Іспанії за часів президента Аврама Лінкольна, генерал-майором в армії юніоністів під час Громадянської війни, редактором газети New York Evening Post в 1881-84 роках, і сенатором-республіканцем від штату Міссурі в останні роки його життя.

Читати далі...

Докори в нацизмі? Чи насправді за критику подій 9/11?

Кілька днів тому громадська радіостанція rbb (Радіо Берліна і Бранденбурга) звільнила свого ведучого Кена Йебсена. Йому докорили в антисемітських висловлюваннях. 18 років Йебсен був співробітником rbb, репортером, ведучим і продюсером. На «Радіо Фріц» він був ведучим і продюсував свій власний формат KenFM протягом 10 років. Після звільнення Йебсен тепер почав юридичну боротьбу проти rbb. Тепер ведучого труять, тому автор KOPP Єва Херман вирішила освітити детальніше випадок Йебсена у відкритому листі своєму «неполіткоректному» колезі. Бо цілком правомірно припустити, що за його звільненням ховається ще дещо зовсім інше.

Читати далі...

Теракти 11 вересня 2001 року в США та їхні наслідки

11 вересня 2001 року дійсно було днем чудес: хоча ніхто зі змовників раніше не керував авіалайнером, вони мало того, що мали надзвичайно високі льотні навички, але їм ще вдалося досягти деяких дивовижних технічних успіхів, яких не було ні до цього... ні після. Як, наприклад, розплавлення сталі від гасу, що горів, знос Веж-близнюків за допомогою ракетних зарядів на цокольних поверхах будівель, які вони самі-то вже напевно не встановлювали, і розплавлення стали з розпиленням бетону. І, найкраще, ми усі бачили на екранах телевізорів, як літаки врізалися у вежі. Теракти 9/11 були відмінно сплановані ЦРУ та ізраїльтянами. Ні жорсткі диски, ні телефонне перехоплення не змогли вказати на причину нападу. Диво!

Читати далі...

Заключні слова підсудного Акселя Мьоллера

В понеділок 24 жовтня 2011 року на процесі проти власників інтернет-сайту "Altermedia" були заслухані промови адвокатів перед Земельним судом міста Ростока. Підсудний Аксель Мьоллер захищав себе сам.
Ми публікуємо заключні слова Акселя Мьоллера без скорочень – кожен їхній рядок слід уважно прочитати. З цієї людини повинні брати приклад багато соратників національного опору. Навіть товариші лівих поглядів, за їхніми відкритими словами, стають чуйними і одного разу подумають над тим, чи дійсно вони борються з правильним "ворогом".

Читати далі...

Важка артилерія з Греції!

Кому ще були потрібні доказу того, що в Європі в майбутньому можна буде почути щось раніше абсолютно неймовірне, тому слід поглянути на газету «Більд» від 7 листопада 2011 року в якості доказу. Прем'єр Папандреу, що йде у відставку, працює, як відомо, над планом створення уряду Національної Єдності. За його уявленням до цього уряду повинна також увійти права партія LAOS (Партія народного православного заклику) на чолі із заможним комерсантом і власником засобів масової інформації Георгіосом Карацаферісом. LAOS – це четверта по силі партія в Греції; проте, Карацаферіс вважається антисемітом і тим, хто «заперечує Голокост».

Читати далі...

ДО ЗИМОВОГО СОНЦЕВОРОТУ 2011 РОКУ

З нагоди зимового сонцестояння, свята непереможного сонця (SOL INVICTUS) ми публікуємо тут статтю про духовні основи нашої політичної боротьби. Розпочнемо з короткого історичного ретроспективного огляду, потім наблизимося до сучасності і визначимо, нарешті, умови, при яких оновлене Ґібелінство може виникнути, – і повинно виникнути.

Читати далі...

Знайдено меч князя Святослава Київського!

Простий український рибалка Сергій Пьянков 7 листопада 2011 року в одній з проток Дніпра виловив дорогий тисячолітній меч. Це сталося в північній частині острова Хортиця в Запоріжжі. Місце виявлення меча знаменне тим, що воно знаходиться у безпосередній близькості від обеліска, встановленого на місці смерті князя Святослава Київського, який був в 972 році убитий підкупленими візантійцями печенігами. Святослав в ході багаторічної боротьби знищив іудаїстський тюрксько-татарський Хозарський каганат, а також переміг інших ворогів Київської Русі. Для українців і росіян Святослав є однією з найважливіших постатей їхньої історії, але й інші європейці повинні теж визнавати в його особі одного з найвидатніших європейських переможців у боротьбі з домаганнями сил Сходу.

Читати далі...

Що пише про болгар грецька газета "Сімера"

«Болгари – найбідніший народ в Європі, і це не секрет навіть для них самих, але чи бачите ви їхній протест? Ні, і не можете його побачити, тому що вони не можуть собі цього дозволити. Політика, умисне спрямована на зубожіння болгарського народу нібито керується різними європейськими директивами. Зверніть увагу, що хоча болгари і є найбіднішими, але більшість товарів і послуг у Болгарії коштують дорожче, ніж в середньому по Європі.

 

Щоб вижити, болгари постійно вимушені працювати в жахливих умовах, з масовими порушеннями будь-яких стандартів праці, вони не наважуються скаржитися, побоюючись переслідувань. Їхніх профспілкових лідерів, якщо їх взагалі можна так назвати, ви побачите в рядах уряду, прикрашених високими державними нагородами, але не серед робітників, і не на площах в авангарді протесту: через відсутність протестів.

Читати далі...

Лівійська трагедія

Клуби диму над Лівією розсіюються; завіса опускається над ще однією трагедією, за яку несе відповідальність американське керівництво з його сіоністськими диригентами. Полковник Муамар аль-Каддафі, схоже, убитий, лівійську зразкову державу – приклад для усієї Африки – знищено.

Читати далі...

Газета «Frankfurter Rundschau» («Франкфуртський огляд») оголошує про кінець демократії

Дивіться: система почала заявляти про свою самоліквідацію. Чи, принаймні, про знесення її потьомкінських сіл. 7 листопада 2011 року ліва газета «Frankfurter Rundschau» заявила: «Ми вже добігли кінця». І мається на увазі ніщо інше, як кінець демократії.

Читати далі...

Категорії

Найчастіше читають:

-Іван Сірко: великий воїн-характерник
06. 07. 2012
-Голодомор в Україні в 1932-1933 роках
15. 05. 2012
-Голодомор – 32/33 – боль сердца всей Украины
22. 11. 2012
-Олег Ольжич. Трагічний оптиміст
14. 06. 2012
-Американські секретні служби і «Помаранчева революція» в Україні в 2004 році
06. 11. 2012
«« « 9 10 11 12 » »»

Остання актуалізація: 29. 11. 2016
GoUp