AE Symbol
Європейська Дія
Рух за вільну Європу
Twitter RSS

Ласкаво просимо до Європейської Дії!

D
E
F
E
I
S
FI
Ee
B
Hu
R
U
BY
U
DK
«« « 1 2 3 4 5 6 » »»

Національна ідея і Європейська Конфедерація

Час феодалізму пройшов. Ми чудово розуміємо, що в нинішньому столітті, коли загроза знищення нависла над усією європейською цивілізацією, ми не можемо дозволити собі починати міжусобну ворожнечу, допомагаючи тим самим ворогам реалізовувати свої плани. Але при усій своїй дружності і бажанні співпрацювати з усіма сусідніми народами, ми не потерпимо проявів неповаги до нашої древньої культури і багатої історії. Дружба має бути рівносторонньою, а співпраця взаємною. Ми бачимо місце білорусів в сім'ї рівноправних народів Європейської Конфедерації, де будуть усі умови для повноцінного розвитку народу. Ми упевнені, що подолання ворожнечі минулого може наблизити епоху величі Європи, як загального будинку споріднених народів, сузір'я культур.

Читати далі...

15 травня – день смерті в 1981 році засновника «Поліської Січі» Тараса Бульби-Боровця

Історія українського повстанського руху періоду Другої світової війни та перших років після неї підтверджує одну істину, яка й сьогодні не всім до вподоби. Адже будь-яка партизанська боротьба – за всіх часів, народів та на всіх континентах – була й залишається явищем украй неоднозначним. Як і мотиви, котрі змушують різних людей у критичні моменти історії своєї країни братися до зброї та йти до лав повстанців. Практично завжди там опинялися й ідейні борці за волю своєї батьківщини, і хворобливі честолюбці, а поруч із ними – випадкові люди, яких заганяла "до лісу" безвихідь.

Читати далі...

У Відні відкрили пам'ятник козакам, які захистили колись місто від турків

У столиці Австрії відкрили пам'ятник українським козакам. Вони 1683 року захистили Відень від військ Османської імперії. Нагадати про цю сторінку спільної історії вирішили в рамках Днів Києва у Відні. Рівно 20 років тому ці міста стали побратимами. І з того часу їх об'єднує не лише спільне минуле, але й спільне майбутнє, інформують "Подробиці".

Читати далі...

Свято Колодій в світі європейської традиції

Усім відомо, з яким розмахом росіяни святкують одне з найулюбленіших свят – Масляну. Які великі народні гуляння: взяття снігової фортеці, кулачні бої на льоду, спалення опудала Марени, поводирі ведмедів влаштовують веселі вистави, багато ряжених в маски тварин, веселий настрій і багато яскравих вражень. А які росіяни печуть млинці! Тут і великі, і маленькі, і з сиром, і з медом, навіть з ікрою. А як же святкують Масляну в Україні? Чи є в нас подібні звичаї? Чи відрізняються чимось наші традиції?

Читати далі...

97,94% КАТАСТРОФИ

Хорст Малер, вітає в "Народі в русі" 5/12 очевидну катастрофу ФРН, вигукуючи:

"Тільки вперед! Чим сильніше і швидше буде зроблена ця спроба кошерного зарізання німецького народу, тим швидше усіма буде зрозуміла ця біда, народ опритомніє, нарешті, від непритомності і повалить сіоністське ярмо... Простий і ненасильницький опір полягає в тому, щоб усюди анулювати державні борги в ході того вихорю народів, викликаного ситуацією, що склалася, за допомогою закону про державні борги, щоб позбавити правової підтримки приватне надання кредиту (як сьогодні держава вже давно не гарантує борги в результаті парі або азартних ігор), щоб звільнити співвітчизників від пастки заборгованості, щоб зберегти середній стан або оживити його, щоб знову обробити сільськогосподарські регіони, щоб національні межі знову функціонували і захищалися".

Читати далі...

Житомиряни вшанували пам’ять Олега Ольжича

9 червня 2013 року, у річницю загибелі Олега Ольжича, у Житомирській Свято-Успенській (Подільській) церкві відбулася панахида по ньому. Таким чином патріотична громада міста вшанувала пам’ять видатного українського поета і державного діяча. Про це повідомляє ІА "Поряд з вами" з посиланням на прес-службу Житомирської організації ВО "Свобода".

Читати далі...

23 травня – Свято Героїв

„Великі індивідуальності й герої, хоч мертві, впливають своїми чинами і діями та заповітами на формування суспільного життя набагато більше, ніж живучі мірноти і самолюби.“

Дмитро Мирон – "Орлик"

Читати далі...

Не раздувать рознь там, где нужно единение.

Из трагических страниц нашей общей Европейской Истории мы должны сделать соответствующие выводы для того чтоб Европейские народы жили в мире и согласии и чтоб никто не мог манипулировать историческими фактами, продолжая раздувать рознь там, где нужно единение.

Читати далі...

Вшанування 199ї річниці народження Т.Г.Шевченка

Українська Громада у Франкфурті на Майні запрошує Вас до "Українських Вечорниць" 9го березня 2013 року об 17:00 годині. Адреса: Haus Biegwald, Rebstocker Weg 19, 60489 Frankfurt am Main, неподалік УПЦ КП у Франкфурті на Майні, Rödelheim.

Читати далі...

Помер останній полковник УПА

На світанку 13 грудня відійшов у вічність на 92-му році життя полковник УПА, кавалер Золотого хреста бойової заслуги Василь Левкович. Левкович був останнім із живих командирів УПА такого рангу.

Полковник Василь Левкович (6.02.1920 – 13.12.2012) – один із двадцяти нагороджених військовою нагородою Української повстанської армії Золотим хрестом бойової заслуги.

Читати далі...

Категорії

Найчастіше читають:

-Іван Сірко: великий воїн-характерник
06. 07. 2012
-Голодомор в Україні в 1932-1933 роках
15. 05. 2012
-Голодомор – 32/33 – боль сердца всей Украины
22. 11. 2012
-Олег Ольжич. Трагічний оптиміст
14. 06. 2012
-Американські секретні служби і «Помаранчева революція» в Україні в 2004 році
06. 11. 2012
«« « 1 2 3 4 5 6 » »»

Остання актуалізація: 29. 11. 2016
GoUp