AE Symbol
Європейська Дія
Рух за вільну Європу
Twitter RSS

Ласкаво просимо до Європейської Дії!

D
E
F
E
I
S
FI
Ee
B
Hu
R
U
BY
U
DK
«« « 1 2 3 4 5 6 » »»

12 грудня – день народження Андрія Мельника

Чимало славних імен записано на скрижалях історичної боротьби українського народу за свою державну незалежність у ХХ столітті. Серед них – і ім’я полковника Українських Січових Стрільців Андрія Мельника, про якого генерал-полковник Армії УНР Микола Капустянський висловився так: «видатний старшина, знаменитий організатор, відважний, коректний і чесний, палкий патріот»…

Читати далі...

Голодомор – 32/33 – боль сердца всей Украины

Трагическая действительность украинского народа не растрогала таких негодяев как Уолтер Дюранти, главного корреспондента «Нью Йорк Таймс» в Москве, который 31 марта 1933 года, после путешествия по Украине писал: «Нет настоящего голода или смертности от голодания, однако распространена смертность из-за недоедания». И Эдуард Эррио, премьер-министр Франции, который во время своего путешествия по Украине также не увидел голодомора, а только светлые стороны советской жизни.

Читати далі...

ОГОЛОШЕННЯ

24 листопада 2012 року о 17.00 на площі перед Alte Oper у м.Франкфурті на Майні відбудеться громадянська панахида за жертвами Голодомору в Україні 1932-33 рр та вшанування їх памяті.

Читати далі...

Українці, які нас підтримали, очікують наших рішучих дій у парламенті

Як ви реагуєте на гострі заяви деяких міжнародних організацій щодо проходження "Свободи" у парламент?

Усі, хто уважно слідкують за нашою діяльністю, знають, що позиція "Свободи" у міжнародних питаннях – це не позиція "проти когось", а позиція захисту національних інтересів. Ще раз наголошую:

"Свобода" – це не антиросійська, антисемітська чи антиєвропейська сила, це – сила проукраїнська.

Читати далі...

ЄВРОПЕЙСЬКЕ СВЯТО ЄД НА ГОРІ СВЯТОЇ ОДІЛІЇ

8 вересня 2012 – Завжди на другі вихідні вересня соратники Європейської Дії з найрізноманітніших країн збираються разом для своїх щорічних зборів, "Європейського свята". Минулого року ми збиралися у внутрішній частині Швейцарії, біля напрочуд красиво розташованого пам'ятника битві при Моргартені, де громадяни Швейцарської Конфедерації в 1315 році виграли свою першу історичну битву за свободу. Цього року активісти ЄД спрямувалися до священної гори Ельзасу, Оділінберг, Горі Святої Оділії, у Вогезах. Ця гора вже в епоху мегаліта була культовим центром, про що ще свідчить велична язичницька стіна. Пізніше вона стала місцем паломництва до Святої Одилии, захисниці і покровительки Ельзасу, яке ще й сьогодні притягає безліч відвідувачів.

Читати далі...

ГОЛОДОМОР

Стосовно самої породи архітекторів цих «збігів», то, на превеликий жаль, у них вони рідко бувають, але часто трапляються. Та най­більша біда від цих «збігів обставин» у тому, що більшість з них за строками задуму нажили сиві бороди у кілька століть, а деякі мають й тисячолітню історію, починаючи з часів тріумфального розгрому Хазарського каганату Великим князем Київським – Святославом Хоробрим.

Читати далі...

Європейські націоналісти:

Факт потужної підтримки на останніх парламентських виборах в Україні Всеукраїнського об'єднання "Свобода" політичні діячі та ЗМІ, зокрема закордонні, називають "сенсаційним". Як зазначило французьке інформаційне агентство "24" (www.france24.com), результат "Свободи" став найбільшим сюрпризом на виборах.

Читати далі...

Американські секретні служби і «Помаранчева революція» в Україні в 2004 році

«Помаранчева революція» 2004 роки. Протест тисяч людей проти нібито сфальсифікованих результатів виборів привів до передачі влади від однієї фінансово-олігархічної групи до іншої. Надії мітингуючих на поліпшення їхнього життя так і залишилися нездійсненими.

Читати далі...

14 жовтня – 70 років УПА

Повернемося подумки до часів утворення Української Повстанської Армії, замислимося, чому і де була утворена ця армія, скільки часу діяла, згадаємо Героїв, які стояли біля джерела її утворення.

Читати далі...

"Британському уряду слід було б просити вибачення у німецького народу"

Сер Чарльз Персі Сноу з Оксфордського університету боязливо запитав:

"Що думатимуть наші майбутні покоління? Чи скажуть вони, що ми були вовками в людському вигляді? Чи будуть вони думати, що ми зрікаємося нашої людяності? Що стосується бомбардувальної війни, то у них було б право думати так".

Читати далі...

Категорії

Найчастіше читають:

-Іван Сірко: великий воїн-характерник
06. 07. 2012
-Голодомор в Україні в 1932-1933 роках
15. 05. 2012
-Голодомор – 32/33 – боль сердца всей Украины
22. 11. 2012
-Олег Ольжич. Трагічний оптиміст
14. 06. 2012
-Американські секретні служби і «Помаранчева революція» в Україні в 2004 році
06. 11. 2012
«« « 1 2 3 4 5 6 » »»

Остання актуалізація: 29. 11. 2016
GoUp