AE Symbol
Європейська Дія
Рух за вільну Європу
Twitter RSS

Ласкаво просимо до Європейської Дії!

D
E
F
E
I
S
FI
Ee
B
Hu
R
U
BY
U
DK
«« « 1 2 3 4 5 6 » »»

Промова земельного керівника організації Європейської Дії в Князівстві Ліхтенштейн

Вітаю вас, дорогі соратники і соратники,

Я маю честь говорити тут сьогодні перед великим колом людей. Нині я є земельним керівником в Князівстві Ліхтенштейн. Одночасно я активно дію в керівництві земельної організації Європейської Дії в Швейцарії.

У першій частині я опишу форму політичної роботи як в Ліхтенштейні, так і в Швейцарії.

У другій частині моєї промови я коротко роз'ясню значення Європейської Дії для подальшого розвитку національно-свідомих сил Європи.

Читати далі...

ЗАПРОШЕННЯ на ЄВРОПЕЙСЬКЕ СВЯТО ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ДІЇ

Усі активісти і друзі ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ДІЇ сердечно запрошуються на наш Другий масовий захід в південно-західному районі німецькомовного простору.

Читати далі...

Перетворити безсилля на силу

Щоб заснувати і зміцнити нову думку і нову парадигму, достатньо лише "критичної маси" від 5 до 10%. Біолог Йенс Краузе з Інституту Лейбніца провів великі дослідження про поведінку груп і натовпів. Достатньо тільки 5 – 10% індивидуумів групи, щоб управляти нею в певному напрямі. Копіювання поведінки – це не лише той вид, якому ми вчимося як діти, це в основному стратегія успіху хребетних тварин. У великих групах ми абсолютно неусвідомлено копіюємо поведінку групи. Як показало нове дослідження американських учених: Якщо меншість в 10% населения вірить в якусь думку і поширює її, ця думка перемагає, нарешті, також і у більшості. Про це говорять, щонайменше, перші комплексні комп'ютерні імітації (симуляції), які проте виявилися вже в інших випадках, подібним описаним вище дослідженням професора Краузе, дуже точними. 

Читати далі...

Європі терміново потрібен новий бик!

Європейська Дія з великою радістю публікує нижчеприведений документ нашого хорватського однодумця Младена Шварця, який в усіх істотних пунктах співпадає з нами. Нові Хорватські праві йдуть поряд з нами.  

Читати далі...

Іван Сірко: великий воїн-характерник

Говорять, що отаман запорізьких козаків Іван Сірко:

- Не програв жодної битви

-Підписав знаменитий лист запорожців турецькому султанові
- Брав участь в узятті фортеці Дюнкерк під час Тридцятирічної війни
- Після смерті отамана козаки перемагали ворогів, виставляючи вперед його відрізану руку

- В 1812 році руку Івана Сірка тричі обнесли навколо зайнятої французами Москви, і доля війни була вирішена

- Його називали перевертнем і характерником, а турки – Урус-шайтаном.

Що тут правда, а що – міф? І ким насправді був Іван Сірко?

Читати далі...

Бій під Бродами. Вони хотіли волі…

Українські дивізійники, більшість з яких були галичанами, мали змогу боронити свої домівки, а не проливати кров на чужій землі. На початку війни їм вже вдалось побувати в “братських обіймах” червоного ведмедя, і знали що несе їм його повернення. Вони також чудово розуміли,  що з приходом “совітів” більша частина місцевої молоді буде закатована в тюрмах НКВД, іншу частину, голодну і босу поженуть на німецькі кулемети, а їх родини відправляться до далекого Сибіру. Вони бачили в 41-му році жертв, закатованих у львівській тюрмі, серед яких були їх друзі та рідні, і не могли допустити, щоб це повторилось.

Читати далі...

АТОМНІ СОЛДАТИ

Восени 1954 року на одному з армійських полігонів Радянського Союзу стався ядерний вибух потужністю 40 кілотонн. Така подія у середині 50-х вже не вважалася екстраординарною. Коли б не одна дрібниця – атомне бомбардування стало апофеозом великих тактичних учень, в яких взяло участь більше 45000 військовослужбовців.

Читати далі...

Завчасна підготовка до кризи

Для всіх тих, які якраз готуються до краху світової фінансової системи, є безліч речей, які можна упізнати на прикладі актуальної економічної депресії в Греції. В принципі, Греція якраз проходить через економічний крах на низькому рівні. 

Читати далі...

Звернення Енріке (Іспанія) 10.09.2011

Ми живемо сьогодні в похмурий час. Ми усвідомлюємо це. І ми ставимо питання:  «Чи може він стати ще похмурішим?» Дехто має сумніви. Наш обов'язок полягає в тому, щоб вважати, що усе може виявитися ще похмуріше. І це не песимізм, а реалізм. Які ознаки повинні були б змусити нас повірити, що ми знову побачимо світло? Ймовірно, ворог, пересичений владою і грошима, просто чекатиме кінця свого життя? Якраз в ці дні ворог лізе в усі закутки світу. Саме в ці дні ворог захопив усі багатства землі.

Читати далі...

Князь Святослав Хоробрий

Коли ми запитаємо у пересічного українця, ким був в історії Святослав Ігорович, якого ще називають Хоробрим, то почуємо різні відповіді. Хтось згадає, що це був київський князь. Хтось скаже, що він був завойовником, який розширив межі русичівської держави – Київського князівства.

Читати далі...

Категорії

Найчастіше читають:

-Іван Сірко: великий воїн-характерник
06. 07. 2012
-Голодомор в Україні в 1932-1933 роках
15. 05. 2012
-Голодомор – 32/33 – боль сердца всей Украины
22. 11. 2012
-Олег Ольжич. Трагічний оптиміст
14. 06. 2012
-Американські секретні служби і «Помаранчева революція» в Україні в 2004 році
06. 11. 2012
«« « 1 2 3 4 5 6 » »»

Остання актуалізація: 29. 11. 2016
GoUp