AE Symbol
Європейська Дія
Рух за вільну Європу
Twitter RSS

Ласкаво просимо до Європейської Дії!

D
E
F
E
I
S
FI
Ee
B
Hu
R
U
BY
U
DK
«« « 1 2 3 4 5 6 » »»

День Перемоги Київської Русі над Хозарією

3 липня 964 року дружина київського князя Святослава одержала вирішальну перемогу, ніщивно розгромивши іудейське військо Хозарського кагана. Столиця Хозарії - Ітіль була узята військом Святослава і зруйнована, потім були узяті і зруйновані ключові фортеці Хозарії, що складали основу її паразитарної влади.

 

Отже, ким же він був, розгромлений військом русів ворог? Окрім посередництва і лихварства основною статтею доходів каганату упродовж усієї його історії була работоргівля. Регулярні набіги на сусідні землі(переважно слов"янські) давали хозарам велику кількість рабів, яких вони продавали по всьому світу. За свідченням середньовічного арабського мандрівника Ібрагіма ибн Якуба, хозарські іудеї отримували із слов"янських країн не лише віск, хутра і коней, але головним чином військовополонених для продажу в рабство, а а також юнаків, дівчат і дітей. Ми бачимо картину хижацької паразитичної іудейської держави, що винищувала населення слов"янських племен, розорила набігами усі південні області Русі і проникала все далі на північ.

Читати далі...

Корисне роз-чарування

В колах німецьких патріотів наполегливо тримаються чутки, мовляв, Володимир Путін – це "наш друг в Кремлі". Той факт, що Путін провів декілька років в НДР як офіцер КДБ і вільно говорить німецькою мовою, спокусив їх до цього. Проте, в ході його правління нічого не дозволяє зробити висновок, що це дійсно так. Зовсім навпаки: з привітного дозволу Путіна США змогли затишно влаштуватися в колишніх радянських республіках Середньої Азії у військовому і економічному відношенні, Путін підтримував Буша в "боротьбі проти терору", Путін переслідує російських патріотів у власній країні, і Путін оживив велетенські військові паради, від яких відмовилися його попередники, до 9 травня, річниці перемоги над "фашистською Німеччиною".

Читати далі...

Річниця русько-німецької трагедії

22 червня 1941 року  почалася "російська кампанія" германського Вермахту, "Операція Барбаросса". Фінляндія, Румунія, Угорщина, Словаччина і Італія вступили у війну на боціі Рейху. Для німців цей найважчий з їхніх походів був вимушеною необхідністю з метою запобігти арміям Сталіна, які вже сконцентрувалися на заході. Наступ на Радянський Союз розглядався як превентивний удар, з метою щоб війна не торкнулася території самої Німеччини. У більшовизмі бачили відчутно найбільшу небезпеку для європейської цивілізації, і тому в ході війни сотні тисяч європейських добровольців приєднувалися до німецьких військ, зокрема, вливаючись в ряди легендарних військ "Ваффен-СС".

Читати далі...

Пророцтво барона Лохаузена

Ви знаєте японську легенду про "сім самураїв"? Щоб захистити таке село, семеро отримують їжу і житло. Вони учать жителів будувати укріплення і користуватися їх бамбуковими списами. Їхні турботи не марні. Напад розбійників зірвано перед влаштованими ними пастками – сцена з японського минулого, і, ймовірно, з європейського майбутнього. У кінці залишаться ті, хто обробляє землю і охороняє її.

Читати далі...

Еліта планує контроль над планетою

Комунізм ніколи не є мимовільним, так само як не є він і вольовим повстанням пригнічених мас проти хазяїв, які експлуатують їх, – геть навпаки. Він завжди нав'язується народу зверху вниз хазяями, які прагнуть збільшити свою владу. Усе хвилювання внизу збуджується, нагнітається, фінансується і управляється членами організації, людьми високого положення, щоб забезпечити собі засоби і виправдання для захоплення більшої влади – завжди під видом припинення або відвертання цих революційних дій мас знизу. Комунізм є вивіска для чогось глибшого. Комунізм є не бунтом "бідних", а таємною змовою "багатих". Міжнародна змова виникає не в Москві, а, вірогідніше, в Нью-Йорку. Це не ідеалістичний хрестовий похід на користь бідних і убогих, а замасковане захоплення влади багатими і зарозумілими. (Ральф Епперсон, "Невидима рука")

Читати далі...

3 ЛИПНЯ 964 РОКУ

Тепер стає зрозумілим, чому подвиг Святослава не пропагується так широко, як він того заслуговує. Паралелі з днем сьогоднішнім напрошуються самі собою. Залишається задати останнє, вже чисто риторичне питання:

Чи з'явитися новий Святослав, який, "вижене нових хозар назад в їхні дикі степи"?

Читати далі...

Роман Шухевич – «Дзвін»

Народився Роман Шухевич у місті Львові, на вулиці Собіщизни, будинок № 7 (сучасна вулиця Довбуша, будинок № 2) 30 червня 1907 року При хрещенні отримав друге ім’я Тарас. Батьки – Осип-Зиновій Шухевич та Євгенія Шухевич (дівоче прізвище Стоцька). Шухевичі належали до тих галицьких священичих родів, які протягом ХІХ століття сприяли українському національному відродженню. З роду Шухевичів вийшла велика когорта політичних, культурно-громадських та військових діячів, що формували модерну українську націю та боролися за її державність.

Читати далі...

Роздача летючок Європейської Дії в Цюріху

Тому, хто сьогодні згадує про старе полювання на відьом, варто було б потурбуватися, будь ласка, також і про те, щоб припинилося сьогоднішнє переслідування відьом! Тому: Геть антирасистський закон! Реабілітація і відшкодування жертвам політичних переслідувань, які суперечать правам людини!

Читати далі...

Олег Ольжич. Трагічний оптиміст

Iсторичні приклади засвідчують, писав О.Ольжич у статті «Українська історична свідомість», що «імперіальний ідеал ніколи не покидав нації», а в основі української духовності лежить мужнє й активне сприйняття життя. Насправді «меч, що його колись в наддніпрянських степах боготворили скити, а пізніше так добре кували майстри старого Києва, став символом України та її історичної долі». Проте ніколи «мілітаризм» чи прагнення нації до «імперіальної тенденції» О.Ольжич не сприймав поверхово: «Мілітаризм – це універсальний світогляд і мораль, що формує людину і народи. Що у ворогові бачить не злочинця чи виродка, а теж людину, глибокою, творчою і мудрою, трагіком життя поставлену боротись з другого боку».

Читати далі...

Роттердам – 23 травня 1938 року

Вбивство Євгенія Коновальца – заплановане політичне вбивство, жертвою якого став керівник Проводу українських націоналістів і керівник Української військової організації, видатний діяч української еміграції Євген Михайлович Коновалець. Ліквідація лідера українських націоналістів була ініційована і ретельно спланована співробітниками НКВС СРСР. Засіб вбивства – вибуховий пристрій, замаскований під коробку шоколадних цукерок, – виготовив співробітник відділу оперативно-технічних засобів НКВС Олександр Тімашков. Вбивство Коновальца сталося 23 травня 1938 року в нідерландському Роттердамі, на вулиці Коолсінгел, поблизу готелю "Атланта". Його виконавцем став молодий співробітник НКВС Павло Анатолійович Судоплатов, який на той час вже упродовж декількох років підтримував близькі, довірчі стосунки з Коновальцем, вдаючи з себе учасника підпільної української організації в УРСР. Після того, як він під час зустрічі в ресторані передав Коновальцю вибуховий пристрій, Судоплатов пішов геть, потім придбав новий одяг в найближчому магазині і зник з міста. Через декілька хвилин після виходу з ресторану Коновалець загинув в результаті вибуху, який також поранив двох випадкових перехожих.

Читати далі...

Категорії

Найчастіше читають:

-Іван Сірко: великий воїн-характерник
06. 07. 2012
-Голодомор в Україні в 1932-1933 роках
15. 05. 2012
-Голодомор – 32/33 – боль сердца всей Украины
22. 11. 2012
-Олег Ольжич. Трагічний оптиміст
14. 06. 2012
-Американські секретні служби і «Помаранчева революція» в Україні в 2004 році
06. 11. 2012
«« « 1 2 3 4 5 6 » »»

Остання актуалізація: 29. 11. 2016
GoUp