AE Symbol
Європейська Дія
Рух за вільну Європу
Twitter RSS

Ласкаво просимо до Європейської Дії!

D
E
F
E
I
S
FI
Ee
B
Hu
R
U
BY
U
DK

Ласкаво просимо до Європейської Дії!

ЄВРОПЕЙСЬКА ДІЯ (ЕД) є рухом нової європейської самосвідомості. Вона прагне об"єднати тих європейців, яким набрид «американський образ життя» разом з „Pax americana“, які розгледіли брехливість і лицемірство всієї системи з її «політкоректністю».

 

ЄВРОПЕЙСЬКА ДІЯ не є ані партією, ані об"єднанням, а рухом до політично-культурного оновлення всієї Європи. Його мета - замінити слухняний Сполученим Штатам Євросоюз Європейською Конфедерацією, яка зможе знову перетворити Європу з пішака в справжній суб"єкт світової політики.


ЄВРОПЕЙСЬКА ДІЯ це нова ідея і вона знаходиться лише на стадії створення. Її прибічники збираються в маленьких, регіональних групах, де всі знають один одного, так званих опорних базах. Їх очолює обласний керівник, який зі свого боку підкоряється відповідальному керівництву по країні у відповідній державі. Таким чином, наприклад, в німецькомовному регіоні Європи є по одному загальнодержавному керівництву у ФРН, в Австрії і Швейцарії. Проте, керівники загальнодержавних мереж тісно співробітничають між собою, оскільки ми розглядаємо ЄВРОПЕЙСЬКУ ДІЮ як єдиний рух.

Читати далі...

Різдвяні і новорічні привітання

Європейська Дія бажає усім безсонним духам наших братських народів радісного і затишного Різдва і великого успіху в новому 2016 році! Ми хочемо, щоб наступного року наша ідея дійшла до як можна більшого числа мужніх і рішучих сердець, які зі сходу до заходу і з півночі до півдня об'єднаються заради того, щоб з об'єднаними зусиллями рухатися вперед.

Читати далі...

БОРОТЬБА ЗА УКРАЇНУ

Україна могла би стати ключем до світового панування, в усякому разі, для хижаків із "західного співтовариства цінностей", тобто сіоністів. Якщо Україна ляже в руки ЄС, то вона буде розділена, оброблена на шматки, і біля кордону Росії виникнуть військові бази НАТО, що являтимуть собою смертельну загрозу для Росії.

Читати далі...

Політична демократія

Чим же насправді є демократія? Що таке демократія як політична система? Сучасна демократія дуже далека, наприклад, від „демократії” Давньої Греції, і не там треба шукати її коріння – елементи демократії (які, до речі, присутні у тоталітаризмі) дуже відрізняються від демократії, як політичної системи. Початок життя сучасної демократії, як політичної системи, слід, очевидно, відраховувати від Великої французької революції. Політична система демократії починає своє життя разом з капіталізмом, як економічної системи, і є його політичним оформленням. Політичний устрій – демократія; економічний – капіталізм. Демократія та капіталізм нерозривно зв’язані, проблемним є навіть їх окреме існування.

Читати далі...

Припинити антиукраїнську пропаганду і втручання ЄС!

Ми своїми очима бачили, як західні системні засоби масової інформації скористалися бездоганним з точки зору законності засудженням Юлії Тимошенко для нової порції антиукраїнської пропаганди. Не треба дурити самих себе. Тимошенко засудили не за те, що вона опозиціонерка. У ФРН таке можливе. Згадайте тільки про антидемократичний параграф 130 германського кримінального кодексу. Також і Євросоюз в Лісабонському договорі знову ввів страту – причому саме проти опозиціонерів: щоб законним чином придушувати бунти або повстання. Ні, Тимошенко була засуджена за те, що вона згідно з достовірними джерелами на мільйони обікрала український народ.

Читати далі...

Про кров, ґрунт та Гайдеґґера

Роберт СтойкерсRobert Steuckers (нар. 1958) – фламандський філософ, учасник руху «нових правих», геополітик та теоретик консервативної революції та пан’європейського антикапіталістичного націоналізму. Знаний за свою любов до країн Східної Європи. Продовжувач ідеї Великої Європи від Дубліна до Владивостока, започаткованої його бельгійським земляком Жаном Тіріаром.

Читати далі...

Один говорив голосно те, про що багато хто тільки тихо думає

«Кожен має право вільно висловлювати і поширювати свою думку усно, письмово і за допомогою зображень, а також безперешкодно отримувати інформацію із загальнодоступних джерел. Свобода друку і свобода інформації за допомогою радіо і кіно гарантуються. Цензури не існує». (Основний Закон, стаття 5, абзац 1)

«Мистецтво і наука, дослідження і викладання вільні». (абзац 3)

 

НАСПРАВДІ?

 

Засуджений у ФРН в 2009 році на 12 ½ років в'язниці

за ВИСЛОВЛЮВАННЯ СВОЄЇ ДУМКИ

– в його віці це фактично означає – довічно.

Читати далі...

Особистий коментар заступника президента Німецько-українського центру

…І тоді у мене виникає питання: Чи то у України залишився ще довгий шлях до демократії чи це ми, німці, вже давно зійшли з дороги демократії?

...Ще більш неприємно, коли західнонімецька політика жорстко критикує посилення українського законодавства про проведення демонстрацій, що викликає у мене втомлену посмішку, бо минуле часто демонструвало нам те, що наша поліція з політичних приводів діє значно жорсткіше.

Читати далі...

Десять причин, чому Україна не може приєднатися до ЄС:

Я вірю в український народ! Я вірю в українську націю і її майбутнє! Нам не потрібне ніяке зовнішнє управління чужоземних сил! Не має значення, чи походить воно з Москви, Брюсселю або Вашингтону. Чого була б варта кров наших батьків і дідів, якщо ми поступимося суверенітетом нашої України Брюсселю? Вони боролися за свободу, за незалежність нашої України. Хто ж тоді хоче допустити, щоб ці свобода і незалежність знову пропали?! Ми повинні шукати наше благо не в порожніх обіцянках ззовні. Ми знайдемо його тільки в нашій праці, нашій службі на благо України. Кожен з нас може зробити свій внесок в те, щоб привести Україну до вільного і кращого майбутнього. Давайте ми всі разом засукаємо рукави і збережемо свободу України!

Читати далі...

Європа і націоналізм

Мотивація стосовно необхідності підписання Україною угоди про асоціацію з Європейським Союзом у різних політичних сил є різною. Що насправді важливо зрозуміти у даній ситуації? Україні вкрай необхідно зробити реальний крок, який би «відірвав» нашу країну від Росії, а отже скріпив її суверенітет. Впродовж 22 років незалежності, це було зроблено лише один раз, коли, власне, проголошувалася, а точніше у серпні 1992 року відновлювалася державна незалежність України. Без такого кроку, Україна буде приречена плентатися у фарватері московської політики, яка наче іржа роз’їдає тіло української нації.

Читати далі...

Попереднє повідомлення про Свято Європи

Цього року Європейське свято відбудеться 14 вересня на території однієї з німецькомовних країн.

Усі учасники Європейської Дії і ті, що симпатизують їй, з усіх країн сердечно запрошені! Усі, хто бажає приїхати, звертайтеся, будь ласка, до керівників ваших опорних обласних пунктів, а також до керівників груп по країні, щоб отримати подальшу інформацію. Кожен сам повинен зв'язатися з вищепереліченими особами, запрошення окремо висилатися не буде.

Закликаємо потурбуватися про учасників, у яких може не бути Інтернету.

Усіх активних учасників ми особливо просимо передати далі це повідомлення.

Читати далі...

Категорії

Найчастіше читають:

-Іван Сірко: великий воїн-характерник
06. 07. 2012
-Голодомор в Україні в 1932-1933 роках
15. 05. 2012
-Голодомор – 32/33 – боль сердца всей Украины
22. 11. 2012
-Олег Ольжич. Трагічний оптиміст
14. 06. 2012
-Американські секретні служби і «Помаранчева революція» в Україні в 2004 році
06. 11. 2012
1 2 3 4 5 6 » »»

Остання актуалізація: 29. 11. 2016
GoUp